VÝBĚR GARÁŽOVÝCH VRAT

VÝBĚR GARÁŽOVÝCH VRAT

Hodně firem dnes nabízí garážová vrata.
Jak se v nich vyznat?
Jak si vybrat ta nejlepší?
Dnes Vám poradíme s jejich výběrem.

2

Nejdůležitější ze všeho je, promyslet si, k čemu je chci, co od nich požaduji a jaké na ně mám požadavky. Až si vše ujasním, mohu začít vybírat. Příklady požadavků: např. je to garáž pro 1 auto nebo více, kolik lidí bude garáž používat, jedná se o sklad nebo dílnu, je to vjezd do firmy?

Dalším prvkem jsou vlastnosti samotných vrat – jako velikost stavebního otvoru, kolik místa máte v garáži nebo místnosti, kterou chcete vraty uzavřít. Důležité jsou i izolační vlastnosti - pokud je to sklad věcí, kterým chlad nevadí nemusíte přikupovat další izolaci, ale pokud máte v garáži dílnu, potřebujete tepleji, aby vám v zimě nemrzly ruce; pokud tam teenageři zkoušejí s kapelou, bude neocenitelná zvuková izolace a pod.

Neméně důležitá je i bezpečnost – co všechno bude uvnitř a jak moc je potřebuji zabezpečit? Potřebuji dodatečné zabezpečení nebo bude stačit standardní, …? Důležitá je i bezpečnost lidí – když se vrata zavírají a zůstane pod nimi dítě či pes, zastaví se? A co prsty, neskřípnou dětem prsty? …

Od všech těchto bodů se odvíjí, jaký typ vrat je právě pro Vás ten nejlepší. Zda sekční, rolovací, dvoukřídlá nebo výklopná. Každá vrata mají jiné vlastnosti a nároky na umístění.

SEKČNÍ VRATA

4 4

DVOUKŘÍDLÁ VRATA

8 8

ROLOVACÍ VRATA

 9 9

VÝKLOPNÁ VRATA

 5
Nejste na to sami! Pokud si vyberete spolehlivého dodavatele, o všechno se postará.
Jen a jen na vás zbyde design garážových vrat.

U nás vám poradíme, vyřešíme technické detaily i nestandardní prvky a namontujeme!
V našem showroomu naPříčné 1 v Olomouci si můžete vrata (po předchozí tel. domluvě) prohlédnou a vyzkoušet!
Máme dlouholeté zkušenosti, vlastní výrobu, montáž i servis!

Kontaktujte nás, a my vám uděláme nejen gar. vrata, ale i venkovní žaluzie a rolety, brány, branky, pergoly a markýzy podle vašich představ.

Jsme tu pro Vás stále a těšíme se na Vás!