Jak vybrat garážová vrata?

Jak vybrat garážová vrata?

Jak vybrat ty nejlepší garážová vrata?

 ds4 9852 edit

Nejdůležitější je, jako u všeho, promyslet si, k čemu je potřebuji, jaké na ně mám požadavky a podle toho mohu začít vybírat. To znamená, je to garáž pro 1 auto nebo více, dílna, sklad nebo je to vjezd do firmy? Kolik lidí bude vrata používat? …

Důležitá je i bezpečnost – co všechno bude uvnitř, jak moc je potřebuji zabezpečit? Potřebuji dodatečné zabezpečení nebo bude stačit standardní, které nabízí el. pohon? Důležitá je i bezpečnost lidí – když se vrata zavírají a zůstane pod nimi dítě či pes, zastaví se? A co prsty, neskřípnou dětem prsty? …

Dalším prvkem jsou vlastnosti samotných vrat – velikost stavebního otvoru, kolik místa a kde máte v garáži, či místnosti, kterou chcete vraty uzavřít. Důležité jsou i izolační vlastnosti - pokud máte v garáži dílnu, potřebujete teplo, aby vám v zimě nemrzly ruce, pokud tam teenageři zkoušejí s kapelou, bude neocenitelná zvuková izolace a pod.

Od všech těchto bodů se odvíjí, jaký typ vrat je právě pro Vás ten nejlepší. Zda sekční, rolovací, dvoukřídlá nebo výklopná. Každá vrata mají jiné vlastnosti a nároky na umístění.

Sekční vrata

ds4 9320 edit ds4 9320 edit

Dvoukřídlá vrata

výstřižek výstřižek

Rolovací vrata

rolo hö rolo hö

Výklopná vrata

výklopky hö výklopky hö

Nejste na to ale sami! Pokud si vyberete spolehlivého dodavatele, o všechno se postará. Jen a jen na vás zbude design garážových vrat.

U nás vám poradíme, vyřešíme technické detaily i nestandardní prvky a namontujeme!

V našem showroomu na Příčné 84/1 v Olomouci si můžete vrata prohlédnout i vyzkoušet!
Máme jak dlouholeté zkušenosti, ze kterých čerpáme, tak se zajímáme i o novinky z oboru.

Jsme na trhu stálicí a nabízíme vám propracovaný, dlouhodobý servis.

Ještě více informací o garážových vratech PAKL.