VENKOVNÍ KAMERY SOMFY

VENKOVNÍ KAMERY SOMFY

VENKOVNÍ KAMERY SOMFY

venkovni kamera

Venkovní kamery Somfy s integrovanou sirénou odradí nezvané hosty dříve, než se pokusí přiblížit k vašemu pozemku. Přes kamery navíc můžete mluvit a rovnou tak zasáhnout. Díky pokročilé technologii jednoduše zvolíte aktivní a neaktivní zóny – zamezíte tak zaznamenávání pohybu například za plotem. Můžete ji i propojit s venkovním osvětlením. Můžete ji ovládat odkudkoli, třeba z dovolené, pomocí vašeho mobilu.

Automatizace od Somfy

SÍTĚ PROTI HMYZU S PRŮLEZEM PRO ZVÍŘATA
Léta teď bývají horká a parná a hmyz dotěrný. Znáte to. Je třeba mít sítě do dveří a oken, abychom mohli větrat a nebyli sežráni. Ale co naši čtyřnozí miláčci? Zůstanou zavření doma za sítí? Ne! I na ně myslíme. Od tohoto roku nově vyrábíme sítě proti hmyzu s průlezem pro zvířata.

 1x

Přijďte se domluvit, zda bude právě vašemu miláčkovi vyhovovat.

Naše výroba

GARÁŽOVÁ VRATA KRISPOL

Potřebujete garážová vrata a nevíte jaká? Přijďte se podívat k nám na vzorkovnu na Holické 29 v Olomouci na náš „Krispol koutek“.

Najdete tady ukázky garážových vrat, jednotlivé dekory i ukázky realizací. Stačí vstoupit.

  02 02 02

Garážová vrata

ZÍSKALI JSME CERTIFIKÁT „OVĚŘENÁ FIRMA V OBORU STÍNICÍ TECHNIKA“

Opět jsme získali certifikát v oboru stínicí techniky od Svazu podnikatelů ve stínicí technice – SPST. Získání tohoto certifikátu je pro nás důkazem toho, že naše výrobky jsou vysoce kvalitní, bezpečné, v souladu s platnou legislativou a naši zákazníci od nás mohou očekávat solidní jednání, výborný servis a plnění dohodnutých podmínek → pro naše zákazníky jsme seriózním partnerem.

 certifikát ověřená firma 2020 pakl1 certifikát ověřená firma 2020 pakl1


Tento certifikát uděluje Svaz podnikatelů ve stínicí technice, který je složen z odborníků v oboru na základě předem daných kritérií, tzn. nedá se koupit.

 Vše na jednom místě

ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS...

Že jste něco nenašli? Nevadí, naši proškolení pracovníci vám ukáží naše další realizace a pomohou vám vybrat vrata na míru, i to, jak je propojit s automatizovanou domácností. Že nevíte, co všechno to zahrnuje? Vše vám rád vysvětlí naši ochotní prodejci na vzorkovně.

Domluvte si schůzku už dnes 😊