Vzorky hliníkových plotů

Vzorky hliníkových plotů

Vzorky hliníkových plotů

001

Potřebujete plot?
Přijďte se podívat na nové na naši vzorkovnu na hliníkové ploty

- výplň dle požadavků zákazníka

- bezúdržbové

- odolné lakování do všech odstínů RAL

Boční sekční vrata Hörmann

002

Máte problém s umístěním sekčních či výklopných vrat do vaší garáže? Potřebujete mít volný strop pro trubky nebo uložení věcí. Přijďte k nám na vzorkovnu a my vám poradíme. Řešením vašeho problému mohou být bočně posuvná sekční vrata. Můžete si vybrat různé typy, motivy, barvy i ozdobné prvky. Přijďte se poradit a vybrat si garážová vrata podle svých představ.

Kazetová markýza Corsica

003

Potřebujete zastínit terasu? Nevíte jaký typ stínění vybrat? Nevadí naši asistenti prodeje vám poradí.
Chcete markýzu? U nás na vzorkovně máme několik typů a všechny si můžete prohlédnout a vyzkoušet. Pokud potřebujete markýzu chráněnou před špatným počasím ze všech stran, zvolte naši kazetovou markýzu Corsicu. Je v mnoha barevných variantách, s různými typy tkanin a možností LED osvětlení.

Garážová vrata s vloženými dveřmi

004

Sháníte garážová vrata, ale potřebujete jimi často procházet? Potřebujete jimi projít s kočárkem, kolem nebo projet s čímkoli na kolečkách? Přijďte se podívat k nám na vzorkovnu na Holické 29 v Olomouci na garážová vrata s vloženými dveřmi – umožňují vstup do garáže přes nízký práh bez nutnosti zvedat celá vrata. Máme různé varianty provedení a širokou škálu dekorů i doplňků. Stačí si u nás jen vybrat!

Navštivte nás v Olomouci

Pokud potřebujete vybrat venkovní stínění, bránu, branku, plot, vrata nebo pomoci s těmito a dalšími věcmi svému investorovi, obraťte se na nás.
Na naší vzorkovně na Holické 29 v Olomouci Vám poradíme a rádi vše ukážeme.