JAK ZASTÍNIT LODŽII?

JAK ZASTÍNIT LODŽII?

Jak zastínit Lodžii?

Zastínit balkón markýzou nebo pergolou nemusí být problém.
Někde to ale není možné. Například u některých typů lodžií s prosklením.

Zde přichází ke slovu speciální látkové stínění, tzv. screen.
Díky němu Vám nabídneme efektivní a velmi estetické stínění. Můžete si vybrat z mnoha materiálů i barev, podle toho, co od svého stínění čekáte. Naše screeny jsou z velmi kvalitních materiálů, které neblednou a neztrácí tvar. Použít je můžete nejen ke stínění lodžií, ale i pergol a oken v bytech, rod. domech i veřejných budovách.

Používáme speciální ukotvení do vodicích lišt, které brání vytrhnutí látky. Pohodlné motorické ovládání ovladačem, jaký si sami vyberete. Naše screeny můžete mít napojené na větrná, dešťová i sluneční čidla, která vám pomohou s obsluhou nebo je můžete propojit s chytrou domácností a nastavit si přesně, kdy, kde, co a jak stínit.

Podívejte se, jak screeny využili naši zákazníci.

img 8666 as smart object 1 img 8666 as smart object 1 img 8666 as smart object 1img 8666 as smart object 1 img 8666 as smart object 1 img 8666 as smart object 1img 8666 as smart object 1 img 8666 as smart object 1
Nejen screeny, ale veškeré naše výrobky si můžete vyzkoušet na vzorkovně v Olomouci na ul. Holická 29, kde Vám vše vysvětlíme a ukážeme.