Seznamte se s aplikací Connexoon

Ovládejte svou domácnost odkudkoli – stínění, vrata a bránu i terasu. Stačí mít chytrý telefon a 3 aplikace, díky kterým budete mít vše na dosah ruky.

hlavní connexoon

Práce a s aplikacemi je velmi jednoduchá a intuitivní. Vyberte si, se kterou chcete začít:

Aplikace pro ANDROID ke stažení zde: SOMFY - Google Play
Aplikace pro iOS ke stažení zde:
 SOMFY - Apple iTunes

Connexoon WINDOW – ovládejte stínění odkudkoli

apps connexoon

Jediný dotyk a můžete vyrazit – jediným dotykem zatáhnete stínění a nastavíte alarm. Zbývá jen zavázat tkaničky a 

můžete jít.

Scénáře pro ještě větší pohodlí – co takhle dopřát si ještě větší pohodlí se scénáři, které ovládají stínění za vás, navíc tak, jak vy chcete?

Kontrola odkudkoli – také se vám stává, že si nevzpomínáte, jestli jste zatáhli stínění? S Connexoon stačí otevřít aplikaci a hned víte.

Connexoon TERRACE – ovládejte svou terasu odkudkoli

Přizpůsobte terasu své náladě – se systémem Connexoon máte nespočet možností, jak odkudkoli vybrat hudbu a upravit osvětlení a stínění.

Vyfoťte si oblíbené nastavení terasy – povedlo se vám na terase navodit skvělou atmosféru? Uložte si ji a příště už ji máte na dosah jediného dotyku v aplikaci.

Kontrola terasy odkudkoli – ať už si jen nejste jistí, jestli jste zatáhli markýzu nebo se rozfoukal silný vítr, když nejste doma, Connexoon vám umožní terasu zkontrolovat a ovládat na dálku.

Connexoon ACCESS – ovládejte přístup k domu odkudkoli

Bez starostí – otevřete si vjezdovou bránu i garážová vrata a rozsviťte příjezdovou cestu, ještě než přijedete k domu. Pak všechno na dálku zavřete a zhasněte.

Bezpečná domácnost začíná před domem – s Connexoon ovládáte na dálku i alarmy. Jediným dotykem. Ať jste kdekoli, vždy se můžete podívat, jestli je dům v pořádku zabezpečený.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím