TaHoma Premium

TaHoma Premium

Vážení zákazníci, zjednodušte si život a ovládejte zařízení celého vašeho domu jedním tlačítkem a třeba i z druhého konce světa! TaHoma Premium je tahoma big picturesystém, který si zamilujete.

Pokud patříte k těm, kteří si rádi usnadňují život, pak vás systém TaHoma Premium doslova nadchne. Pouhým jedním tlačítkem můžete ovládat všechny úkony ve své domácnosti – např. stahovat žaluzie, otevírat vrata nebo v přesně určený čas tlumit světlo v obývacím pokoji. Je to jen na vás a na vašem životním stylu. Vše bude přesně tak, jak si sami určíte.

Líbí se vám představa komplexního ovládání celého domu pouze jedním zařízením? Tak potom jste zde správně, protože my víme, jak funguje propojená domácnost. Podle toho, jak je vám to příjemné, můžete všechna zařízení v domě ovládat chytrým telefonem nebo prostřednictvím tabletu či počítače.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že všechny zadané úkony proběhly v pořádku, oblíbíte si technologii io-homecontrol. Jedná se o systém, který umožňuje vysílat zařízením povely (např. stáhnout žaluzie) a zároveň dostávat jejich zpětnou vazbu (žaluzie byly v pořádku staženy).

Ovládání domácnosti je s TaHoma Premium velmi jednoduché. Když si nastavíte veškeré pokyny, které má váš dům během dne provést, tak vám potom stačí skutečně jen jedno stisknutí tlačítka, abyste měli svůj dům pod kontrolou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím