Novinky

LED osvětlení do pergoly Solid

Už je to tady! Dočkali jste se! Od nového roku dodáváme pergoly se stmívatelným LED osvětlením, jak jste si přáli.

  • V teplé nebo studené bílé barvě.
  • Osvětlení je zabudováno do obvodu pergoly.
  • Možnost výběru ovládání.
  • Možnost uložení oblíbeného nastavení do paměti ovladače.

dsc 4482 dsc 4482dsc 4482 dsc 4482
Přijďte na naši vzorkovnu na adrese Holická 29 v Olomouci. Proškolený personál vám pomůže vybrat nejen pergoly, ale i venkovní stínění, vrata, brány, oplocení, zabezpečení domácností a mnoho dalšího.

Nové vzory garážových vrat

Pořizujete si nová garážová vrata? Nevíte, jaký design nebo odstín si vybrat?

Přijďte na naši vzorkovnu, máme nový vzorník speciálních povrchů odolných proti poškrábání a UV záření s názvem Duragrain.

Na naší vzorkovně na Holické 29 v Olomouci si můžete vybrat garážová vrata přesně pro Vás.

Zkuste to a domluvte si schůzku s naším specialistou.

Otevírací doba: Po-Čt 8:00 – 16:30, Pá 8:00-15:00.

20200113 113925

Chcete být styloví?

Přijďte se podívat na barevné ovladače zn. Hörmann na naši prodejnu.
Můžete si vybrat barvu nebo design.

20200106 165235

PF 2020

PF 2020

Krásné Vánoce přeje PAKL s.r.o.

pf paklpng

Somfy Doorlock - chytrý náramek

Znáte to? Dítě šlo do školy a zapomnělo si klíče, ale jak se dostane domů, až půjde ze školy?
S naším Doorlockem je můžete pustit přes mobilní aplikaci.
Ale, co když máte jednání nebo si zapomnělo i mobil?
Pořiďte mu chytrý náramek!
Nikde ho neztratí a nepokrčí si sešity, jak vytahuje všechno z aktovky, jen aby našlo klíče, které jsou samozřejmě úplně vespod. Podívejte se.


Náramek a jiná chytrá zařízení najdete u nás na showroomu.

Somfy One - ALL IN ONE - Alarm system

Objevte další dimenzi zabezpečení. Přijďte se podívat na kameru a alarm – vše v jednom kompaktním balení!

K dostání v černé i bílé barvě. Co všechno umí?

  • Siréna 90+ dB (dá se spustit i samostatně - kliknutím na telefon)
  • Pohybový senzor
  • Full HD Camera
  • Snadná a rychlá aktivace (jedním kliknutím nebo hlasovým povelem)
  • Garance soukromí s motorizovanou clonou
  • Kompatibilní s dalšími produkty

Informujte se na našem showroomu i na Somfy One +  a další způsoby ochrany Vašeho majetku.

SOMFY DOORLOCK

Už se Vám to stalo? Hledáte klíče v kabelce nebo batohu a nemůžete nic najít? Nebo jsou až na dně?
Přijela vám sestra, ale Vy jste se zasekli v práci? Už vám volá, že je promrzlá u dveří a vy ji musíte nechat čekat venku v dešti? Ne! Díky chytrému zámku jí otevřete dveře mobilním telefonem a než dojedete může uschnout a udělat si třeba horký čaj😊.
Sdílejte přístupy členů rodiny i blízkých přátel. Přístupová práva lze kdykoli aktivovat nebo deaktivovat!

Přijďte si vyzkoušet, jak chytrý zámek funguje k nám na prodejnu.

Nové ovladače Somfy!

Od listopadu máme zcela nové ovladače značky Somfy na žaluzie a rolety Situo.
Jedná se o přenosné jedno nebo pětikanálové ovladače v novém moderním designu.
Můžete si vybrat ze 4 barevných provedení dálkových ovladačů na rolety a 2 barevných provedení na žaluzie.

situo nové 1  situo nové 3  situo nové 3

Na naší vzorkovně v Olomouci na adrese Holická 29 najdete všechny typy, přijďte si vybrat.

Nové reference

Vážení zákazníci,

v sekci reference jsme pro vás na webových stránkách doplnili další referenční fotografie, které pro vás mohou být vhodnou inspirací v případě, že se rozhodujete o dispozičním řešení konkrétního výrobku nebo kombinaci několika výrobků. 

pakl reference listopad 2019 2pakl reference listopad 2019 2

Nové vzorky boxů a příslušenství rolet

Do vzorkovny jsme pro Vás ve spolupráci se společností Alukon doplnili nové vzorky boxů rolet včetně ostatního příslušenství.
Společnost Alukon je naším dlohodobým stabilním obchodním partnerem, který se významným způsobem podílí na vývoji roletových a látkových systémů v oblasti stínění a zatemnění.

dsc 0302

Doplnění vozového parku

V rámci dalšího zkvalitňování servisních a montážních prací jsme doplnili vozový park o dvě užitková vozidla Peugeot Boxer, která budou využívána k rychlým servisním zásahům. Tímto způsobem chceme ještě více zlepšit dostupnost a rychlost servisu popř. odstranění závad, které se u zákazníků vyskytnou.

dsc 0887dsc 0886

Vzorek moderní pergoly

Vážení zákazníci,

před naší vzorkovnou jsme pro vás připravili vzorek pergoly Sunbreaker, který si můžete na vlastní oči prohlédnout a vyzkoušet. Jedná se o celohliníkovou konstrukci se zatahovacími lamelami určenými jak proti slunci, tak proti dešti. Pergolu lze vhodně doplnit i o boční zastínění, které v letních měsících určitě hodně oceníte.

dsc 0296dsc 0297

Hitem jara jsou pergoly

Kromě standardního stínění, jako jsou rolety, žaluzie, markýzy apod. se čím dál více těší oblibě pergoly. Vybírat můžete z několika typů. Je možné si pořídit pergolu s vysoce kvalitním pohyblivým potahem nebo s pohyblivými lamelami. Ovládání pergoly je samozřejmě elektrické s možností instalace doplňků, jako je LED osvětlení apod. Konstrukce pergoly je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů a nerezových ocelových prvků.

Pergola je nejen skvělou volbou v případě deště a přímého slunce, ale představuje také účinnou ochranu soukromí. Pro ještě důkladnější chránění nabízíme navíc možnost kombinace s dalšími produkty, které zajistí boční stínění.

wiz pergola sb400 folder 2018sb500pergola

Navštívíli jsme veletrh stínící techniky ve Stuttgartu

Minulý týden jsme ve dnech 28.2 a 1.3.2018 navštívili největší veletrh stínící techniky ve Stuttgartu. Hitem poslední doby se jednoznačně stává dynamický vývoj a rozmach výroby Pergol, které byly vystavovány od mnoha významných výrobců. Nedílnou součástí stínící techniky se již standardně stává její ovládání prostřednictvím „inteligentního systému řízení bydlení.“ Ovládání různých typů výrobků a jejich funkčnost můžete také vidět v naší vzorkovně na ulici Holická 29 v Olomouci.

Sledujeme nejnovější světové trendy ve stínicí technice

V tomto roce jsme byli 16. a 17. ledna pozváni do výrobního závodu ALUKON v Německu. Tato společnost zaznamenala v roce 2017 výraznou expanzi především v oblasti moderních roletových systémů v celé Evropě. Naše spolupráce se společností ALUKON trvá více než 10 let a musíme konstatovat, že za toto období jsme zaznamenali významné obchodní úspěchy.
 
dsc 0371 1 dsc 0368 1 dsc 0370 1

Pohony pro brány jsou již samozřejmostí

Vážení zákazníci, na naší vzorkovně si můžete prohlédnout a sami vyzkoušet několik typů bránových pohonů. Vybírat si můžete z pohonů určených pro posuvnu bránu nebo pro křídlovou bránu včetně volitelného příslušenství a to dokonce i se zapojením inteligentního systému Connexxon.  Stále více oblíbenými jsou pohony od společností Somfy nebo Hörmann. K otevření vjezdové brány dnes již nepotřebujete opouštět automobil a dokonce ani hledat dálkový ovladač. Při aktivní funkci geolokace se po Vašem přiblížení brána sama otevře. Přesvědčte se sami a přijďte se k nám na vlastní oči podívat, jak tyto pohony fungují.

dsc 0266   dsc 0268   dsc 0267

Garážová vrata udrží v domě teplo i při klesajících teplotách

Tepelná izolace je ve stávajícím zimním období jedním ze základních požadavků kladených na garážová vrata. Sekční vrata mají jednotlivé sekce vyplněné izolační polyuretanovou pěnou s hustotou až 50kg na metr krychlový. Použitím tohoto materiálu jsou tak vrata relativně lehká  a to i při zachování výborných tepelně-izolačních vlastností.

Chytrá vnitřní konstrukce navíc přerušuje jednotlivé tepelné mosty v místech, kde uniká největší množství tepla. Součinitel prostupu tepla, který ukazuje množství uniklé energie, tak v tomto případě činí asi 1,2m2K. Výsledkem je tak velmi účinná izolace, která v garáži udrží teplý vzduch i při klesajících teplotách v tomto ročním období.

Zbrusu nové vzorky v naší vzorkovně

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás další zbrusu nové vzorky a modely výrobků na naší vzorkovně. Můžete si zde prohlédnout plně automatizované nejmodernější výrobky roletových a vratových systémů.

V oblasti rolet Vám představujeme žhavou novinku – roletový ultratichý pohon nové generace – který Vás neprobudí ani při ranním automatickém otevírání rolet. Prohlédnout si můžete jak rolety se zabudovým boxem, tak i rolety s různými typy velmi elegantních viditelných boxů.

V oblasti garážových vrat máme pro Vás k dispozici zákaznicky velmi oblíbený výrobek, který je kombinací vložených dveří a garážových vrat, jejichž funkčnost oceníte především tam, kde je dispozičně omezený vstup do objektu.

Všechny nové modely a vzorky si můžete prohlédnout a vyzkoušet od pondělí do pátku a to od 8.00 do 16.30 hod. na ulici Holická 29, Olomouc.  V případě, že si budete chtít zarezervovat konkrétní čas prohlídky výrobků, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 603 554 010. 

  dsc 0257       dsc 0262            dsc 0265            

Nový dekor garážových vrat – BETON

Doplnili jsme do barevných odstínů garážových vrat společnosti Krispol nový, moderní dekor s názvem BETON. Tato novinka je vhodná k dokreslení vizualizace exteriérových prvků ke stavbám především tam, kde okolí domu je v betonovém provedení, které je doplněno okrasnými kontrastními dřevinami.

Současně jsme z důvodu malého zájmu o vrata ve struktuře Woodgrain u společnosti Krispol stáhli z nabídky barevné odstíny Ořech a Zlatý dub.

Seznamte se s aplikací Connexoon

Ovládejte svou domácnost odkudkoli – stínění, vrata a bránu i terasu. Stačí mít chytrý telefon a 3 aplikace, díky kterým budete mít vše na dosah ruky.

hlavní connexoon

Práce a s aplikacemi je velmi jednoduchá a intuitivní. Vyberte si, se kterou chcete začít:

Aplikace pro ANDROID ke stažení zde: SOMFY - Google Play
Aplikace pro iOS ke stažení zde:
 SOMFY - Apple iTunes

Connexoon WINDOW – ovládejte stínění odkudkoli

apps connexoon

Jediný dotyk a můžete vyrazit – jediným dotykem zatáhnete stínění a nastavíte alarm. Zbývá jen zavázat tkaničky a 

můžete jít.

Scénáře pro ještě větší pohodlí – co takhle dopřát si ještě větší pohodlí se scénáři, které ovládají stínění za vás, navíc tak, jak vy chcete?

Kontrola odkudkoli – také se vám stává, že si nevzpomínáte, jestli jste zatáhli stínění? S Connexoon stačí otevřít aplikaci a hned víte.

Connexoon TERRACE – ovládejte svou terasu odkudkoli

Přizpůsobte terasu své náladě – se systémem Connexoon máte nespočet možností, jak odkudkoli vybrat hudbu a upravit osvětlení a stínění.

Vyfoťte si oblíbené nastavení terasy – povedlo se vám na terase navodit skvělou atmosféru? Uložte si ji a příště už ji máte na dosah jediného dotyku v aplikaci.

Kontrola terasy odkudkoli – ať už si jen nejste jistí, jestli jste zatáhli markýzu nebo se rozfoukal silný vítr, když nejste doma, Connexoon vám umožní terasu zkontrolovat a ovládat na dálku.

Connexoon ACCESS – ovládejte přístup k domu odkudkoli

Bez starostí – otevřete si vjezdovou bránu i garážová vrata a rozsviťte příjezdovou cestu, ještě než přijedete k domu. Pak všechno na dálku zavřete a zhasněte.

Bezpečná domácnost začíná před domem – s Connexoon ovládáte na dálku i alarmy. Jediným dotykem. Ať jste kdekoli, vždy se můžete podívat, jestli je dům v pořádku zabezpečený.

TaHoma Premium

Vážení zákazníci, zjednodušte si život a ovládejte zařízení celého vašeho domu jedním tlačítkem a třeba i z druhého konce světa! TaHoma Premium je tahoma big picturesystém, který si zamilujete.

Pokud patříte k těm, kteří si rádi usnadňují život, pak vás systém TaHoma Premium doslova nadchne. Pouhým jedním tlačítkem můžete ovládat všechny úkony ve své domácnosti – např. stahovat žaluzie, otevírat vrata nebo v přesně určený čas tlumit světlo v obývacím pokoji. Je to jen na vás a na vašem životním stylu. Vše bude přesně tak, jak si sami určíte.

Líbí se vám představa komplexního ovládání celého domu pouze jedním zařízením? Tak potom jste zde správně, protože my víme, jak funguje propojená domácnost. Podle toho, jak je vám to příjemné, můžete všechna zařízení v domě ovládat chytrým telefonem nebo prostřednictvím tabletu či počítače.

Pokud chcete mít 100% jistotu, že všechny zadané úkony proběhly v pořádku, oblíbíte si technologii io-homecontrol. Jedná se o systém, který umožňuje vysílat zařízením povely (např. stáhnout žaluzie) a zároveň dostávat jejich zpětnou vazbu (žaluzie byly v pořádku staženy).

Ovládání domácnosti je s TaHoma Premium velmi jednoduché. Když si nastavíte veškeré pokyny, které má váš dům během dne provést, tak vám potom stačí skutečně jen jedno stisknutí tlačítka, abyste měli svůj dům pod kontrolou.

Stropní vrata RollMatic

Nemáte dostatek prostoru v nadpraží pro instalaci garážových vrat? Potom máme pro vás elegantní řešení, které vám zajistí ochranu garáže i v případěvrata rolovaci 2 této stavební indispozice. Prostorově úsporná garážová vrata RollMatic jsou ideálním řešením pro modernizaci vaší garáže. Minimální potřebný prostor v nadpraží u překladu je pouhých 60 mm! Minimální boční potřeba místa v ostění je pouze 100 mm.

Výška lamel rolovacích vrat je 77 mm. Prostorově úsporná montáž pohonu na vodorovné vodicí kolejnici spolehlivě zajišťuje bezchybný chod vrat. Montáž pohonu je možná vlevo i vpravo. Díky vícenásobným paketům tažných pružin jsou vrata rovnoměrně vyvážena.   

Garážové dveře

Jak jinak než snadný přístup do garáže a vedlejších budov vám zajistí dvoukřídlé dveře s hliníkovým rámem a panelovými výplněmi. Díky garážovým dveřím můžete z garáže pohodlně a jednoduše vyzvednout jízdní kola nebo zahradnické nářadí. Dvoukřídlé izolované garážové dveře NT80-2 se ovšem nabízejí i při renovaci např. starších křídlových vrat. Klasický vzhled tak zůstane zachován, aniž byste se museli vzdát výhod moderní funkčnosti a bezpečnosti.

Na výběr je šest motivů výplně, které mohou být vzhledově stejné jako sekční vrata Hörmann s drážkou S, M, L, D a T. Garážové dveře dostanete standardně v provozní bílé RAL 9016 a navíc v 15 cenově výhodných barvách a asi 200 barvách podle škály barev RAL. U povrchu Sandgrain si můžete vybrat ze 3 zvýhodněných barev.

Současně si můžete vybírat ze 4 povrchů, jako jsou Woodgrain, Sandgrain, Micrograin, Silkgrain a Decograin. Povrch Decograin se dodává v pěti přírodních dřevěných dekorech a s metalickým efektem pouze pro drážku M a drážku L.

Energeticky úsporná vrata – LPU 67 Thermo

Rozšířili jsme produktový sortiment o nová privátní vrata Hörmann. Vrata se vyznačují lamelou o tloušťce 67 mm s přerušeným tepelným mostem, dvojitým břitovým těsněním v lamelových přechodech a dvojitým podlahovým těsněním.  Z těchto důvodů dosahují vrata vynikajících tepelných úspor. Hodnota U lamely činí 0,31 W/(m2*K) s tím, že hodnota U vrat 5000 x 2125 mm dosahuje neuvěřitelných 0,91 W/(m2*K).  Ve srovnání se sekčními garážovými vraty LPU 42 dosahují tyto vrata až o 50% lepší tepelné izolace.

Vybírat si můžete ze dvou provedení garážových vrat LPU 67 Thermo. Jedná se o Standardní provedení s nejlepší tepelnou izolací a o Prémiové provedení s exkluzivním vnitřním vzhledem vrat.

Instrukce k dálkovým ovladačům

Vážení zákazníci, u dálkových ovladačů pro garážová vrata nebo bránové pohony postupujte následujícím způsobem:

keygo io star1

 

-          v případě nefunkčnosti stávajícího ovladače postupujte pro správné nastavení bezpečnostního kódu dle přiloženého manuálu k ovladači nebo volejte servisního technika (výjezd technika  je účtován dle platného sazebníku uveřejněného na stránkách www.pakl.cz)

-          v případě nově zakoupeného dálkového ovladače na vzorkovně pracovníkem Pakl neručíme za správnost přenesení bezpečnostního kódu z důvodu nemožnosti ověření správnosti překódování  

-          v případě neúplných nebo jinak poškozených ovladačů neručíme, vzhledem k jejich stavu, za správnost jejich překódování

Stali jsme se Somfy Expertem

somfy expertV tomto roce jsme se stali významným partnerem společnosti Somfy. Tímto dalším úspěšným krokem v rámci rozvíjení plné automatizace domácností Vám chceme vyjít vstříc v oblasti systémového řízení a ovládání Vašeho domu. Společnost Somfy si nás proto, jako jednoho z mála partnerů, vybrala za účelem zlepšování dostupnosti jejich služeb prostřednictvím nás, dlohodobě stabilního expertního partnera, který uspokojí potřeby a požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Ovládání stínicí techniky, garážových vrat, bránových systému, alarmů a zabezpečení atd. se tak pro Vás stane ještě více jednodušší než tomu bylo v minulosti. 

Střešní roleta Veranda

image 0063

Showroom v Olomouci byl doplněný o zákaznicky oblíbené stínění s názvem Veranda. Šířka tohoto systému může být až 4,5m a výsuv až 5m. Celý systém je řízen motorově s tím, že široká paleta barev Vám umožní vybírat z různých typů látek, jako je nejvíce používaná akrylová látka, vodoodpudivá látka Waterproof, popř. látka Soltis 92. Systém Veranda lze k sobě připojovat modulovým způsobem s možností umístění jak do exteriéru, tak i do interiéru. Lakování konstrukce do vybrané barvy palety RAL je již samozřejmostí.

Přijďte se k nám do showroomu podívat na vystavenou Verandu a přesvědčíte se sami o dokonalé funkčnosti tohoto systému.

Přijímáme platební karty

Vážení zákazníci, zlepšili jsme pro Vás služby v oblasti přijímání platebních karet. V současné době můžete v showroomu využít v případě bezhotovostního platebního styku možnost placení platebními kartami. Pro Vás to již znamená, že nebudete muset provádět platby pouze hotovostním způsobem, jak tomu bylo doposud.karty

Pevně věříme, že budete s touto nově nabízenou službou bezhotovostního placení platebními kartami plně spokojeni a budete ji s oblibou využívat.