VENKOVNÍ ŽALUZIE

VENKOVNÍ ŽALUZIE

VENKOVNÍ ŽALUZIE

ds4 9302 edit

Tepelná izolace, regulace světla a ochrana před pohledy cizích lidí. To jsou žaluzie. Nyní velmi elegantní a velmi moderní doplněk vašeho domova. Žaluzie nabízíme v různých odstínech a jsme schopni se přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Jak v barevné škále, tak ve velikosti, protože je vyrábíme na míru do vašich domovů. 

LAMELY

dsc09172

Lamely, to co dělá žaluzii žaluzií a co vidíme na první pohled jsou lamely. Jsou vyráběné z hliníku a dodávají se až v 6ti metrových délkách. My jsme schopni vám je přizpůsobit na míru a to nejen rozměrově, ale i barevně. Máte k dispozici celkem 21 barevných variant. Lamely jsou upevněné ve vodících lištách a jsou pohyblivé díky páskům a žebříčkům na bocích lamely.

VODÍCÍ LIŠTY

venkovni zaluzie projekt 01 foto 006

Naše vodící lišty jsou unikátní! Jsou totiž multifunkční a dokážeme je přizpůsobit na míru. Dokážeme do nich integrovat sítě, zábradlí i parapety. Mohou se rozšířit kvůli dodatečné izolaci. Mají plastové těsnění a jsme schopni realizovat několik typů lišt. Jsou to lišty rohové, středové nebo nosné. Nosná lišta má několik tvarů a jsme schopni ji zabudovat do ostění a tím zjednodušit práci stavební firmě.

BOX

ds4 0622 edit1

Boxy jsou hliníkové krabičky, do kterých se vám lamely krásně schovají. Boxy můžeme lakovat dle vzorníku RAL a rozdělujeme je na dva druhy: přiznané a zabudované. Pokud bychom chtěli použít zabudovaný (zazděný box), který je schovaný pod fasádou, je potřeba na něj myslet už při hrubé stavbě. Naše boxy jsou perfektně připravené pro další zabudování tak, aby stavební firma měla minimální práci a vše působilo dokonale. Můžete využít také dodatečný box, box, který není zabudovaný a je vlastně přiznaný, v tomto případě vám dokážeme vyrobit celopláštěný box, takže z interiéru neuvidíte dovnitř do boxu a budete mít ničím nerušený výhled. Pokud používáme dodatečný box, tak máme k dispozici box s převodem, je používaný ve chvíli, kdy máme málo prostoru pro žaluzie.

INTEGROVANÉ SÍTĚ

dsc09099

Do boxů pro žaluzie je možné také integrovat sítě proti hmyzu. Tím se opět box o trochu zvětší, ale vy jste chráněni proti létajícímu hmyzu a navíc můžete, stejně jako žaluzie, sítě ovládat a však nezávisle na sobě. Sítě tím pádem nebudou zabírat další přebytečné místo například na rámech oken. Máme několik druhů integrovaných sítí, jsou to sítě rolovací, plisé a posuvné.

INTEGROVANÉ ZÁBRADLÍ

venkovni zaluzie projekt 01 foto 002

Abychom zabránili pádu a přitom mohli francouzská okna otvírat i ve vyšších podlažích, můžeme integrovat skleněné zábradlí, které se taktéž vloží do vodící lišty. Skleněné zábradlí není na první pohled vidět a přitom nebudeme mít útrapy spojené s neotevíratelnými okny (například další náklady kvůli klimatizaci, nebo s umýváním)

INTEGROVANÉ PARAPETY

ds4 9314 edit

Do celého systému integrujeme i parapety, které jsou z hliníkového plechu, lakované do odstínu, který si přejete. Tyto parapety řeší odtok vody ze zabudovaných vodících lišt.

POHON

venkovni zaluzie projekt 01 foto 006

Pohon může být mechanický i motorický. U žaluzií ale doporučujeme používat pohon motorický. Pohon se umisťuje do boxu, umístění se mění podle místa, které můžeme boxu dát. Může být umístěný nahoře nad žaluzií, anebo vepředu před žaluzií.

AUTOMATIZACE

venkovni zaluzie projekt 03 foto 003

Naše žaluzie je také možné nakombinovat s Automatizací od Somfy. Jsme Somfy expert a můžeme vaši chytrou domácnost propojit i s venkovním stíněním. Postačí vám aplikace TaHoma a budete své žaluzie moci ovládat odkudkoliv pouze pomocí svého mobilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím