Tipy a rady - 23. díl

V minulé radě, kterou najdete ZDE - jsme si blíže popsali, jak v dnešní době můžeme ovládat venkovní stínění. Na tuto radu dnes navážeme a rozebereme si více do hloubky motorické ovládání a poradíme, jak si vybrat mezi spínačem a dálkovým ovladačem.

Přinášíme Vám několik tipů a rad, které Vám pomohou při výběru toho správného ovládání venkovního stínění ve vašem bydlení. Při rozhodování mezi spínačem a dálkovým ovladačem je důležité zvážit několik faktorů a zohlednit specifické potřeby zákazníka.

spinac logo ovladac logo

Komfort a pohodlí: Pokud si ceníte pohodlí a snadného ovládání stínící techniky z jakéhokoliv místa, dálkový ovladač je tak pro vás ideální volbou. Mít možnost ovládat stínění je obzvlášť výhodné, pokud máte rozsáhlou zahradu nebo máte omezenou pohyblivost. Dálkový ovladač vám bude skvělým asistentem

Flexibilita a přizpůsobení: Dálkové ovládání poskytuje oproti spínači celou řadu funkcí. Můžete například nastavit časový harmonogram pro automatické ovládání, připojit senzory k ovladači (například sluneční senzor pro automatické otevírání a zavírání stínění na základě intenzity slunečního svitu) nebo si přizpůsobit individuální scény podle svých preferencí. Dálkový ovladač vám tak poskytuje větší flexibilitu a kontrolu nad vaším venkovním stíněním.

Jednodušší instalace a náklady: Spínač je obvykle náročnější na instalaci a nemusí být ekonomicky výhodnější volbou v případě větších stínících systémů. Pokud máte jednoduchou terasu nebo balkón a nevyžadujete složité funkce ovládání, může spínač být pro vás dostačující volbou. Instalace spínače je obvykle závislá na bateriích nebo dodatečných elektrických připojeních a musí se tak zasahovat do zdiva. Dálkové ovládání tyto problémy eliminuje a stává se tak jednodušším na instalaci i náklady zároveň, což spousta zákazníků neví.

 ovladac2 logo dalkove logo

Estetické hledisko: Pokud máte velkou místnost (například obývací pokoj), kde máte více oken a nechcete u každého z nich mít spínač u okna, je mnohem lepší si pořídit dálkový ovladač, se kterým komfortně můžete ovládat několik stínění najednou. Na druhou stranu, pokud máte jeden stínící prvek pro jedno okno v pokoji, dálkový ovladač není potřeba.

Pamatujte, že rozhodnutí mezi spínačem a dálkovým ovladačem závisí na vašich individuálních potřebách a preferencích. Je vhodné zvážit všechny tyto faktory a také se poradit s odborníky nebo dodavatelem venkovního stínění, kteří vám mohou poskytnout další informace a doporučení na základě konkrétní situace. U nás v PAKLu myslíme vždy jak na přání zákazníka, tak i na kvalitu provedení. Zákazníkům vždy poradíme v maximální možné míře.

Rádi Vám poradíme! Neváhejte se nám ozvat :)
Tel.: 603 554 010
Mail: obchod@pakl.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím