SCREENOVÉ ROLETY

SCREENOVÉ ROLETY

Screenové rolety jsou nyní velmi moderním a často používaným doplňkem našich domácností. Mohou se používat i v exteriéru, i v interiéru. V exteriéru je velmi často použijeme k zastínění našich pergol, zejména když už je sluníčko nízko a pergola k zastínění našeho posezení nestačí.

screen3 01

Screenové rolety jsou látkové rolety s UV filtrem, které nejenže stíní proti slunci, ale tvoří i designový prvek naší domácnosti. Máme na výběr z mnoha textilií a tím si doplníme například náš obývák.

screen4 01

Navíc jsou screenové rolety částečně průhledné, takže je to ideální interiérový doplněk u velkých prosklených stěn, kdy chceme vidět do krajiny a přitom nebýt na očích všech kolemjdoucích.

screen13 01

Screenové rolety se namotávají na hřídel s širším průměr kvůli stejnoměrnému namotávání a na konci látky je upevněna lamela se zátěží taktéž kvůli rovnoměrnému návinu a sjíždění látky.

screen s logem 01

Nahoře se smotává do boxu. Jde o malý „boxík“, který zabírá minimum místa například oproti žaluziím nebo roletám. Box může být zazdívací, anebo pohledový, zde lze použít box s úkosem. Pokud jde o velmi dlouhé rolety používá se box zaoblený.

dsc02629 01

Na bocích je upevněna pomocí zipu, takže při větrných výkyvech nedojde k protržení nebo jinému porušení tkaniny, zip je upevněný ve vodící liště a navíc je našitý na okrajích tkaniny.

ds4 9912 edit

Zajišťují taktéž určitou ochranu proti hmyzu, před pohledy kolemjdoucích, před slunečními paprsky a před prachem. V kombinaci s chytrou domácností Somfy je můžete ovládat pomocí aplikace TaHoma nebo obyčejného ovladače. Pokud uvažujete o stínění vašeho domova stojí screenové rolety za zvážení, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří vám se stíněním poradí.

ds4 9925 edit

Takže... Přijďte k nám, budeme se na Vás těšit!
Před návštěvou nás prosím telefonicky kontaktujte na čísle 603 554 010, abychom se Vám mohli plně věnovat.
Adresa vzorkovny: Příčná 84/1, Olomouc.

Jsme PAKL s.r.o.

dsc03295

Robert Pajonk
Zakladatel společnosti PAKL

Kontakt na obchodní oddělení:
Příčná 84/1 Olomouc 779 00
+420 603 554 010 / +420 585 316 485
obchod@pakl.cz
www.pakl.cz