Chytrý zámek Door Keeper

 

Každý má strach o svůj domov a my vám můžeme zajistit bezpečí a kontrolu nad svými dveřmi pomocí zámku Door Keeper. Co je Door Keeper? Je to chytrý zámek s detekcí pokusu o vloupání. Až 60 % zlodějů používá ke vniku do objektu vchodové dveře a vy se to můžete dozvědět již ve chvíli, kdy se zloděj o vniknutí do objektu teprve pokouší. Odhalíte ho ještě dříve, než dveře otevře. Díky chytrému zámku už vaše dveře nejsou pouze dveřmi, ale stávají se aktivním prvkem vaší chytré domácnosti a každý pohyb se zobrazí v mobilní aplikaci.

door keeper mob.aplikace

Máte děti? Je těžké se nebát a kontrolovat jejich příchod ze školy na dálku že? Díky Door Keeperu to ale není problém. Ve chvíli, kdy se Vaše dítě vrací domů ze školy, nebo třeba z nějakého zájmového kroužku a odemkne si dveře pomocí čipu, tak vám to aplikace ve vašem chytrém telefonu oznámí. Prostě vám dá vědět, i když se vaše ratolest zapomene ozvat a vy se pak nemusíte zbytečně strachovat.

door keeper 5

 

Door Keeper je kompatibilní s většinou dveří, nemusíte se obávat, že byste museli s chytrým zámkem měnit také celý vchod. Chytrý zámek Door Keeper můžete integrovat do dveří s cylindrickou vložkou, s vícebodovými zámky a do dveří s vnější klikou i bez ní.

door keeper 3

Díky aplikaci můžete kontrolovat a zamykat své dveře na dálku. Zámek detekuje stav dveří Otevřeno/Zavřeno a Odemknuto/Zamknuto. Aplikace Somfy Keys vám navíc umožní ovládání zámku odkudkoliv. Můžete například vygenerovat jednorázový kód pro nájemníka, neočekávanou návštěvu maminky, paní na úklid, nebo třeba kamarádovi, který vám jde zalévat kytky, protože jste zrovna na dovolené. Vy pak dostanete upozornění, že dveře byly opravdu otevřeny a že váš soused na vaše kytky nebo kočku opravdu nezapomněl. Můžete také udělovat trvalé nebo časově omezené přístupy na pár kliknutí.

door keeper 10

 

Zámek má integrovaná otřesová čidla, která varují při napadení a díky aplikaci Somfy Protect můžete na dálku řešit zajištění a odjištění alarmu. Celý systém je kompatibilní s domácí automatizací TaHoma.

Už žádné hledání klíčů po kapsách! Dalším příslušenstvím k chytrému zámku Door Keeper je čtečka čipů s PIN klávesnicí. Díky této čtečce otevřete dveře pomocí čipu, karty, náramku nebo PIN kódu.  Nebo můžete samozřejmě použít váš chytrý telefon s aplikací Somfy Keys. Provoz čtečky zajišťuje AAA baterie, můžete ho tedy umístit kamkoliv.

door keeper 8

Umožníme vám tohle všechno mít, stačí jenom zavolat, stavit se, domluvit si schůzku. Ukážeme vám Door Keeper i další produkty v reálu, na naší vzorkovně. Jedno nezávazné setkání s naším odborníkem, který umí vše vysvětlit a vy si to navíc můžete sami vyzkoušet.

 

Volejte, piště, přijďte...
+420 603 554 010
obchod@pakl.cz
www.pakl.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím