Automatizace osvětlení a stínící techniky

JAK SPOLUPRACUJE OSVĚTLENÍ S VENKOVNÍM STÍNĚNÍM?

stínění

S chytrým osvětlením a s chytrým stíněním PAKL si nastavíte tu správnou atmosféru pro práci z domova nebo večer s rodinou.
Jak jednoduše proměnit své osvětlení v chytré a inteligentní?
Jakým způsobem s venkovním stíněním a s chytrými světly odradit zloděje?

pepa c80 stínění 1

Proč řešit osvětlení?

Chytré osvětlení není pouhým zdrojem světla, ale také tvůrcem atmosféry a pohody ve vaší domácnosti. Má zásadní vliv na vaše zdraví, emocionální pohodu a kvalitu spánku. Venkovní stínění, jako například venkovní žaluzie, předokenní rolety či látkové rolety (tzv. screeny) dokáží vytvořit útulné prostředí ať už na práci či na rodinnou pohodu. Díky chytrým technologiím si dnes můžete nastavit správnou intenzitu světla a barvu podle denní doby nebo momentální nálady. To stejné se dá udělat i s venkovním stíněním, kde si s pomocí chytré aplikace Tahoma ® můžete nastavit, kdy má být doma denní světlo či zastíněné soukromí.

Co se týče osvětlení, tak pro práci a soustředění se hodí ostré bílé světlo, pro chvíle klidu a odpočinku naopak světlo teplé. S RGB světly lze pak navodit tu správnou atmosféru pro setkání s přáteli, pro chvíle romantiky nebo na rodinnou oslavu.

dsc07527 dsc07527

Lze řídit i běžné žárovky a zásuvky?
Díky Somfy Izymo On/Off (Přijímač regulace intenzity osvětlení - níže) lze velmi jednoduše řídit i „hloupé“ osvětlení a zásuvky.

izymo on off receiver io

Přijímač se instaluje do krabičky pod vypínač (zásuvku) případně přímo ke světlu a díky bezdrátovému spojení s TaHomou® nebo dálkovými ovladači Somfy lze jednoduše z každého „hloupého“ světla udělat světlo „chytré“. Snadno pak vypnete nebo zapnete světla v celé domácnosti z mobilní aplikace TaHoma®.

stínění 1 markýzy a pergoly 1

Simulace přítomnosti odradí zloděje

Osvětlení je velmi jednoduchý způsob obrany Vašeho majetku před případnými vetřelci a ve spolupráci s venkovním stíněním můžete zapříčinit to, že i když budete na druhé straně polokoule, sousedé si budou myslet, že jste nikam neodjeli.

Nastavit si můžete výšku látkové rolety, sklon lamel venkovních žaluzií, výšku předokenních rolet anebo třeba náklon otevíratelné střechy bioklimatické pergoly. Světla můžete nastavit tak, aby se automaticky rozsvítila v jednotlivých místnostech a tím ještě více podpoříte pocit, že jste doma. Nastavte si v TaHomě® například simulaci přítomnosti pro víkendové výlety, delší dovolené nebo jen krátkou nepřítomnost.

zabezpeceni1 zabezpeceni1

Jsme Somfy Expert.

Jsme profesionálové na stínící techniku.

Jsme PAKL s.r.o.

dsc03295

Robert Pajonk
Zakladatel společnosti PAKL

Kontakt na obchodní oddělení:
Příčná 84/1 Olomouc 779 00
+420 603 554 010 / +420 585 316 485
obchod@pakl.cz
www.pakl.cz 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Souhlasím Nesouhlasím