Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Spolupráce s firmami

spolupráce

KARIÉRA

Volné pracovní pozice: ZDE

práce

TAGs

garážová vrata, garážová vrata olomouc, předokenní rolety, venkovní žaluzie, brány olomouc, pohony pro brány

Vzorkovna Prostějov

Navštivte naši novou vzorkovnu v Prostějově na Plumlovské ulici

Vzorkovna Prostějov Pakl mapa

Vážení zákazníci, na vzorkovně v Prostějově si můžete zakoupit různé typy dálkových ovladačů, které jsou vzájemně přizpůsobeny. To znamená, že tímtéž dálkovým ovladačem můžete kromě garážových vrat otvírat i vjezdovou bránu vybavenou pohonem Hörmann.

PAKL press

PAKL v novinách

KONTAKT

PAKL družstvo

Jana Koziny 24, Olomouc

Tel.: +420 585 316 485

E-mail:

Napište nám vzkaz nebo dotaz

Předokenní rolety chrání životní prostředí

Předokenní rolety prokazatelně snižuje spotřeba energie. Tím se šetří paliva a energetické zdroje. Proto se snižuje zatížení životního prostředí a spoří se suroviny pro příští generace. Výzkumy potvrdily, že předokenní rolety přináší zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%.


Alukon nabízí kompletní program

Předokenní systém od firmy Alukon je stejně tak vhodný pro novostavby jako i pro renovované budovy. Myšlenka předokenního elementu je jednoduchá a geniální. Roletová schránka není montována nad ale před oknem. Předokenní rolety z komponentů od firmy Alukon se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády.


Proč předokenní rolety

Předokenní rolety zabezpečují zastínění nejen za horkých letních dnů. Vnitřní prostory se mohou během dne zatemnit pro klidný odpočinek. Montáží před okno zvyšují tepelnou izolaci. Vzniklým vzduchovým polštářem se šetří náklady na teplo a energii. Zvyšují ochranu proti vloupání. Rychle použitelná ochrana proti dešti, krupobití a větru. Efekt dvou stěn působí jako zvuková bariéra, a tím snižuje rušivý vnější hluk. Smysluplná ochrana proti hluku.


předokenní roletypředokenní rolety