Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Spolupráce s firmami

spolupráce

KARIÉRA

Volné pracovní pozice: ZDE

práce

TAGs

garážová vrata, garážová vrata olomouc, předokenní rolety, venkovní žaluzie, brány olomouc, pohony pro brány

Vzorkovna Prostějov

Navštivte naši novou vzorkovnu v Prostějově na Plumlovské ulici

Vzorkovna Prostějov Pakl mapa

Vážení zákazníci, na vzorkovně v Prostějově si můžete zakoupit různé typy dálkových ovladačů, které jsou vzájemně přizpůsobeny. To znamená, že tímtéž dálkovým ovladačem můžete kromě garážových vrat otvírat i vjezdovou bránu vybavenou pohonem Hörmann.

PAKL press

PAKL v novinách

KONTAKT

PAKL družstvo

Jana Koziny 24, Olomouc

Tel.: +420 585 316 485

E-mail:

Napište nám vzkaz nebo dotaz

GARÁŽOVÁ VRATA


výklopná vratasekční vratarolovací vrata
pohony vratboční sekční vrata

Výklopná garážová vrata typ BERRY od firmy Hörmann

Ocelová nezateplená garážová vrata s možností dodatečného zateplení. Vrata mají velmi stabilní rámovou konstrukci se zesílenými vzpěrami. Jsou plně pozinkovaná, rám vratového křídla navíc s kvalitním práškovým základním nástřikem. Garážová vrata s výplní z masivního dřev. Můžete si vybrat ze 12 motivů: svisle nebo vodorovně uspořádané, se vzorem rybí kosti nebo do kosočtverců.


Sekční garážová vrata od firmy Hörmann

Sekční garážová vrata se otevírají svisle a leží úsporně pod střechou. Tvar otvoru nehraje žádnou roli. Ať pravoúhlý, skosený, s úsečovými nebo kulatými oblouky. Sekční vrata Hörmann padnou vždy. Garážová Vrata a vedlejší dveře dodává společnost Hörmann standardně v provozní bílé, v 15-ti zvýhodněných barvách a přibližně 200 barvách podle RAL.


Rolovací vrata Hörmann RollMatic

Garážová rolovací vrata s inovační technikou a jednoduchou montáží. Otvírání a zavírání garážových vrat se provádí s podporou osvědčené techniky tažných pružin. Větrné háky standardně montované na koncích profilu umožňují vysoké zatížení větrem a navíc poskytují zvýšenou ochranu proti vloupání.


Ceník

Příslušenství garážových vrat